Ohlasy

 

 

"Bylo to fantastické. Ve svých 40 letech jsem již zažil spousty pěkných výletů, sportovních akcí, dovolených u moře, v tropech, sjezdovky v Alpách apod., ale tato zkušenost byla úplně novým rozměrem. Celý pobyt jsem byl jak měsíček, protože nebylo nic, co by bylo špatně. Běžkám se intenzivněji věnuji cca 3 roky a v podstatě nikdy jsem nedostal žádnou odbornou radu, jsem 100% samouk. Věděl jsem však, že je již na čase, abych se techniku začal učit, neboť pouze soupaží a silou vše neurvu. Zpočátku jsem se trochu obával přítomnosti tak známého člověka, kterému jsem vždy u televize fandil, ale Martin mě brzy vyvedl z omylu. Byl velmi milý, vstřícný a vždy dokázal pojmenovat problémy, které se v mé technice vyskytovaly (a že jich je plno ). Necítil jsem se vedle něj na lyžích trapně, ba naopak snažil jsem se, abych se stále zlepšoval. Večerní přednášky o lyžích, mazání a hlavně rozbory natočených videí všech účastníků kempu, to bylo také velmi příjemné a inspirující. Měli jsme samozřejmě veliké štěstí na počasí. To čtyřdenní azuro, to bylo neuvěřitelný. Byl jsem také velmi spokojený s ubytováním a hlavně s fantastickou kuchyní. Celý kemp absolutně předčil mé očekávání. Doporučuji ho všem, kteří chtějí zažít běžkařský progres."

JAN JIZBA, HRADEC KRÁLOVÉ, účastník kempu Ramsau, 2014, 2015

"Je dobrej ten Martin Koukal. Za pár hodin mě na běžkách naučil to, co jsem se snažila naučit sama několik let. Mám radost!"

BLANKA KUBÍČKOVÁ, PRAHA, účastnice Ladies' kempu 2015

Bylo to famózní, zábavné a báječné. Měl jsem skvělý pocit, že jsem na správným místě s báječnými lidmi, s výbornou organizací, odborným a přátelským vedením tohoto kempu. Nic lepšího jsem ještě nezažil…, a to mám v minulosti za sebou nějaké tyto obdobné akce. Každopádně to bylo parádní (přemýšlím, jak se Vám ještě odměnit za tento zážitek).

TOMÁŠ HORÁČEK, PRAHA, účastník ONE-DAY KEMPU 31.1. 2016

Odebírejte novinky
přímo do vašeho emailu

Sledujte nás    

Partneři

Děkujeme za podporu našim partnerům

Fandí nám a my jim

Doporučujeme navštívit i tyto stránky.

Kontakty

Vanda Koukalová
Project manager & coordinator
vanda@martinkoukal.cz
+420 777 826 345

Martin Koukal
Instructor & Consultant
martin@martinkoukal.cz

Copyright © 2016 Kempy Martina Koukala

Redakční systém vytvořil Jan Čech & grafický návrh Filip Košnar