O mně

 S koncem mojí kariéry profesionálního závodníka přišel i čas přemýšlet o tom, co dál. Manželka Vanda přišla s nápadem kempů, kde bych lidem mohl zprostředkovávat a předávat své letité zkušenosti a dovednosti a splnit jim tak jejich přání se na běžkách technicky i výkonnostně zlepšovat, navázat se mnou přátelské vztahy a dozvědět se spoustu zajímavých a užitečných informací ze světa běžeckého lyžování.

A tak se zrodily v létě roku 2013 KEMPY MARTINA KOUKALA.
Kempy jsou vícedenní či jednodenní a konají se jak v Čechách, tak v různých zajímavých destinacích v Evropě a jsou charakteristické nadstandardními službami ve všech aspektech - od výběru lokality konání kempu, ubytovacího zařízení a stravy,  až po samotnou výuku pod mým osobním vedením, materiálového zajištění a možnosti regenerace a konzultace. 

"Chci, aby vás běžky hlavně bavily a pohyb na nich vám přinášel skvělé pocity a vy tak mohli zažívat radost ze zimy!”

 

BIOGRAFIE

Martin Koukal (* 25. září 1978 v Novém Městě na Moravě) je  bývalý český reprezentant a mistr světa v běhu na lyžích. Žije v Liberci spolu s manželkou Vandou, synem Sebastiánem a dcerou Sandrou. Martinův mladší bratr Petr Koukal hraje profesionálně lední hokej. Dlouho působil v extralize jako kapitán Pardubic, poslední 4 roky hraje KHL postupně za Nižněkamsk, Jokerit Helsinki a v současné době za Jekatěrinburk. Otec František Koukal byl lékař a matka Božena Koukalová učitelka v mateřské škole.

 

Číst dále

Odebírejte novinky
přímo do vašeho emailu

Sledujte nás    

Partneři

Děkujeme za podporu našim partnerům

Fandí nám a my jim

Doporučujeme navštívit i tyto stránky.

Kontakty

Vanda Koukalová
Project manager & coordinator
vanda@martinkoukal.cz
+420 777 826 345

Martin Koukal
Instructor & Consultant
martin@martinkoukal.cz

Copyright © 2016 Kempy Martina Koukala

Redakční systém vytvořil Jan Čech & grafický návrh Filip Košnar